Osiedle Kukułek 51
Sprzedane
Rezerwacja
Wolne

Osiedle QQłek w Sosnowcu
kameralne, nowoczesne, pełne potencjału

QQłek to nowa, kameralna inwestycja, położona w doskonale skomunikowanej, otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Kukułek w Sosnowcu. Na przyszłych właścicieli czeka 16 przestronnych apartamentów.

Osiedle QQŁEK51

Wyjątkowa
lokalizacja

Na naszą inwestycję wybraliśmy jedną z najbardziej lubianych i cenionych przez mieszkańców dzielnic Sosnowca. W najbliższej okolicy znajdują się domy jednorodzinne, sklepy, szkoły i przedszkola, placówki medyczne, ścieżki rowerowe i przystanki autobusowe. Drogi są odnowione, a infrastruktura ciągle się rozwija. Ze swojego mieszkania spacerem dojdziesz do zabytkowego Parku Sieleckiego oraz do Parku Środuli. To miejsce pełne potencjału, o czym świadczą także coraz częstsze i większe inwestycje realizowane w tej dzielnicy przez władze miasta. 

Zobacz na mapie

Osiedle QQŁEK51

Nowoczesna
architektura

Inwestycję tworzy 8 budynków zaprojektowanych i wykończonych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze: 6 budynków w zabudowie szeregowej oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdują się 2 duże, 4-pokojowe apartamenty z 3 sypialniami, salonem z aneksem, ustawną łazienką i dodatkową toaletą. Przewidzieliśmy jedynie 16 lokali, aby zapewnić ich maksymalną przestronność i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Wybierz apartament

Osiedle QQŁEK51

Udogodnienia
w standardzie

Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony (na piętrze) albo tarasy i ogródki na wyłączność (na parterze). Balkony i tarasy zostały wykończone ekskluzywną deską kompozytową. W standardzie lokale wyposażone są w ogrzewanie podłogowe oraz dwufunkcyjny kocioł. Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe, znajdujące się na terenie działki. Zadbaliśmy również o Internet światłowodowy (Orange).

Sprawdź technologię